Wilhelm Ernst Tentzel: Saxonia Numismatica - Albertinische Linie I-II-III. Transpress Reprint, Berlin, 1979. Használt, jó állapotban, a külső papírborítón kopás és kisebb szakadások
Rudolf Voglhuber: Taler und Schautaler des Erzhauses Habsburg - von Erzherzog Sigismund von Tirol 1484 bis Kaiser Franz Josef I. 1896. Numismatischer Verlag Dr. Busso Peus Nachf., Frankfurt am Main. Használt állapotú példány, előlapi borítón látványos sérüléssel.
"Collectio Montenuovo - Die Ungarischen Münzen des Fürstlich Montenuovo'schen Münzcabinets sowie die Südslavischen Münzen (Bulgarien, Serbien und Bosnien)" reprint kiadás
Austria Netto Katalog. Münzen ab 1780, Banknoten ab 1854. Österreich Münzkatalog 2004. 31. Auflage. Használt, szép állípotban. / In used, nice condition.
Svájc "The Nicolas M. Salgo Collection of Coins and Medals of Hungary and Transylvania" a híres Salgó Miklós gyűjtemény árverési katalógusa, elkelési listával. Zürich, 1994. Switzerland "The Nicolas M. Salgo Collection of Coins and Medals of Hungary and Transylvania" with list of hammer prices. Zürich, 1994.
1832. "Münz-Journal aller in und ausser Europa gesetzlich bestehenden und hier laphabetisch aufgeführten Währungen (Valuten) des Neunzehnten Jahrhunderts - 1.Jahrgang III. heft mit 4 Tabellen" Korai magyar éremtörténeti folyóirat német nyelven, benne négy darab rézmészetű táblával, jó állapotban 40 cm
1832. "Münz-Journal aller in und ausser Europa gesetzlich bestehenden und hier laphabetisch aufgeführten Währungen (Valuten) des Neunzehnten Jahrhunderts - 1.Jahrgang IV. Heft mit 4 Tabellen" Korai magyar éremtörténeti folyóirat német nyelven, benne négy darab rézmészetű táblával, jó állapotban 40 cm
Numismatica Genevensis SA - Ventes aux encheres 17 - Collection d'un Amateur Distingué - 15 Novembre 2022, Geneve. + Numismatica Genevensis SA - Ventes aux encheres 18 - Geneve 2e Partie: La République de 1535 á 1792 - 15 Novembre 2022, Geneve. Árverési katalógusok
3db-os reprint numizmatikai irodalom tétel, benne: "Az Érem" 1940. január-decemberi száma, "Collectio Montenuovo - Verzeichniss - Verkäuflicher Münzen aus de Fürstlich Montenuovo'schen Münzsammlung" valamint "Collectio Montenuovo - Die Ungarischen Münzen des Fürstlich Montenuovo'schen Münzcabinets sowie die Südslavischen Münzen (Bulgarien, Serbien und Bosnien"
3db-os numizmatikai irodalom tétel, közte Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Gondolat kiadó, Budapest, 1980. Papír védőborítóval, védőborítón kis szakadások + Fux Kornél - Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. Történelemszakköri Füzetek 14.,Tankönyvkiadó, Budapest,1981. + Günter Schön: Kleiner deutscher Münzkatalog - mit Liechtenstein, Österreich und Schweiz Ab 1871. (K...