Kerámiák

Tételek száma: 204

Bokály. Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, kis sérülésekkel, m: 23 cm
11173.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Tűzoltó figura. cca 20. sz. eleje, mázas kerámia, kis kopással, m: 23,5 cm
11174.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
88,08
97,14
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Kovács Margit (1902-1977): Csodálkozó lány. mázas kerámia, jelzett, 23 cm Sérült 20 cm
11175.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
11176.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas váza. Jelzett, talpánál restaurálással, m: 17,5 cm
11177.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Gorka Géza (1894-1971): Kínáló. Jelzett, kis mázkopásokkal, 19x12x11 cm
11178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
44,04
48,57
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
Gorka Géza (1894-1971): Kisváza ugrasztott mázzal. Jelzett, m: 10 cm
11179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kacsamintás tálka. Jelzett, javított, 13x12 cm
11180.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
11182.

Nagyméretű angyalfejes kaspó. Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) és 449-as formaszám, korának megfelelő állapotban, kopások, 54x53cm A B. Bloch & Co. / Eichwald Porcelán Manufaktúra 1871-ben Bernhard Bloch megalapította a csehországi Eichwaldban található B. Bloch & Co. vál...

Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
284,97
314,29
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzet, h: 13 cm
11183.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Borsódy László (1938- ): Szent Ferenc. Mázas kerámia, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 21x24 cm
11184.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
11185.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

478. aukció:

Megtekintés: november 18 - november 21. között;

Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;

Fizetési határidő: december 6.

Elszámolás: december 11-től

  Események