Kerámiák Tételek száma: 204
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3260718
11173
478
Art-ceramics
Bokály. Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, kis sérülésekkel, m: 23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3255501
11174
478
34000
Art-ceramics
Tűzoltó figura. cca 20. sz. eleje, mázas kerámia, kis kopással, m: 23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3258379
11175
478
30000
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Csodálkozó lány. mázas kerámia, jelzett, 23 cm Sérült 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3116945
11176
478
38000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Horpasztott négyoldalú váza. Repesztett mázzal, jelzett, aljánál lepattanással, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3252762
11177
478
40000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas váza. Jelzett, talpánál restaurálással, m: 17,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3123492
11178
478
17000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Kínáló. Jelzett, kis mázkopásokkal, 19x12x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
3252768
11179
478
24000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Kisváza ugrasztott mázzal. Jelzett, m: 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3256806
11180
478
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kacsamintás tálka. Jelzett, javított, 13x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
2543876
11182
478
110000
Art-ceramics
Nagyméretű angyalfejes kaspó. Eichwald, 19. sz. vége, festett, mázas porcelánfajansz, gazdag rokokós díszítéssel, aranyfestett virágdísszel, talpán masszába nyomott gyári jelzés (Eichwald) és 449-as formaszám, korának megfelelő állapotban, kopások, 54x53cm A B. Bloch & Co. / Eichwald Porcelán Manufaktúra 1871-ben Bernhard Bloch megalapította a csehországi Eichwaldban található B. Bloch & Co. vál... még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
3255282
11183
478
Art-ceramics
Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzet, h: 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3029294
11184
478
24000
Art-ceramics
Borsódy László (1938- ): Szent Ferenc. Mázas kerámia, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 21x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
2786481
11185
478
Art-ceramics
Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész tál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események