Porcelán Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3260117
11379
478
Drasche Ujvidék visszatért 1941 emlék tányér. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
2980733
11380
478
150000
Zsolnay kacsa. Áttört keménycserép. cca 1890. Jelzett, mázrepedésekkel 23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
2927577
11381
478
130000
Zsolnay díszkaspó. Fekete fonton magastüzű fémhatású eozinmázas virágdíszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm, m: 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
Minimális ajánlat:
130 000 Ft
130 000 150 000 180 000
3142400
11382
478
95000
1883 körül, Zsolnay jardiniere. Magastüzű mázakkal fedett finomfajansz. Gerezdelt testű, pereme ismétlődő áttört minta. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Minimális kopással, 23,5x17x14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
3258682
11383
478
90000
Herendi Apponyi mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
3260710
11384
478
24000
Fischer Emil gömbváza, 3 lábon. Jelzett, erős mázrepedéssel, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3256622
11385
478
cca 1895 Zsolnay kiöntő. Nyakánál duplafalú díszítéssel, jelzett, csőre restaurált, m: 16,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3260713
11386
478
cca 1890, Zsolnay fazék. Jelzett, jó állapotban, m: 21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
3256608
11387
478
30000
Zsolnay Szent István. Terv.: Siklódy Lőrinc (Ditró, 1876 - Budapest, 1945). Jelzett, kis kopással, m: 22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3255814
11388
478
Herendi pingvin. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3255091
11389
478
Drasche csíkos ruhás nő madárral. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3258820
11390
478
Hollóházi Háry János. Terv.: Veress Miklós. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események