https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Üvegtárgyak

Tételek száma: 329

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1980, Moser Karlsbad "Splendid" kristály váza. Aranyozott peremmel. Jelzett (MK), kopással. m: 43 cm
1
11780.

cca 1980, Moser Karlsbad "Splendid" kristály váza. Aranyozott peremmel. Jelzett (MK), kopással. m: 43 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
1
11781.

Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
EUR
,
685,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
240 000 Ft
240 000 280 000 320 000
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
1
11782.

Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
EUR
,
285,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Zwack 3 darab ritka palack: Gránit Allash Kümmel Liqueur, Barack párlat, Eckau Kümmel, jó állapotban, címkével, m: 15-21 cm
1
11783.

Zwack 3 darab ritka palack: Gránit Allash Kümmel Liqueur, Barack párlat, Eckau Kümmel, jó állapotban, címkével, m: 15-21 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
10
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
1
11784.

Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Csehszlovák köszörült üveg petróleumlámpa, jelzett, búrával, m: 37 cm
1
11785.

Csehszlovák köszörült üveg petróleumlámpa, jelzett, búrával, m: 37 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
EUR
,
45,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Antik talpas üveg pohár, 2 db. Kézzel festett virág dekorral, formába öntött. Egyik talpán csorbult. M: 17,5 cm / Antique glass, 2 pcs, hand painted, one of the damaged at the bottom
1
11786.

Antik talpas üveg pohár, 2 db. Kézzel festett virág dekorral, formába öntött. Egyik talpán csorbult. M: 17,5 cm / Antique glass, 2 pcs, hand painted, one of the damaged at the bottom

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
EUR
,
31,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm
1
11787.

Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
EUR
,
31,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Murano design üvegváza, arany- és ezüstlemezekkel burkolt díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 42,5 cm
1
11788.

Murano design üvegváza, arany- és ezüstlemezekkel burkolt díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 42,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Antik cseh kristály kupa, anyagában színezett kék üveg, aranyszínű festéssel, fém talpon, m: 19,5 cm
1
11789.

Antik cseh kristály kupa, anyagában színezett kék üveg, aranyszínű festéssel, fém talpon, m: 19,5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
EUR
,
31,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Antik cseh kristály kupa, zöld színezésű, aranyszínű festéssel, ezüstözött fém talpon, m: 21 cm
1
11790.

Antik cseh kristály kupa, zöld színezésű, aranyszínű festéssel, ezüstözött fém talpon, m: 21 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
EUR
,
31,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Dekantáló, rajta ezüstözött fém golyó, és azokba kapaszkodó emberpár lezáróval, m: 32 cm
1
11791.

Dekantáló, rajta ezüstözött fém golyó, és azokba kapaszkodó emberpár lezáróval, m: 32 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

478. aukció:


Megtekintés: november 18 - november 21. között;


Tételek átvétele: november 25-én 12 órától;


Fizetési határidő: december 6.


Elszámolás: december 11-től

  Események

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz