Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3267184
11115
479
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): Erotikus ex libris Radványi Román Károly, rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7x11,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3253750
11116
479
Ex libris - small-graphics
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Ex libris Dr N. Igna. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 12×8,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3267339
11117
479
Ex libris - small-graphics
Barta Ernő (1878-1956): Ex libris Dr. Kohner Adolf, 2 db. Raszteres klisé, papír, jelzett a klisén. 4,5x6,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3267658
11118
479
Ex libris - small-graphics
Radnayné (Radnainé) Bauer Erzsébet (1897-1976): Ex libris Lingsch Sándor. Klisé, papír, jelzett a klisén. 7,5x5,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3267329
11119
479
Ex libris - small-graphics
Bánszki Tamás (1892-1971): Lőkös Károly könyve (ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén. 10x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3267146
11120
479
Ex libris - small-graphics
Almásy Denise [Almásy-Teleki Éva] (1893-1984): Ex libris doctoris Ludovici Harza. Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén. 7,5×6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3271566
11121
479
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Boldog karácsonyt és újévet kíván Dr. Némedy Gyula és családja. (Dr. Némedy Gyula (1881-1949) költő, dalszövegíró részére készített alkalmi kisgrafika). Fametszet, papír, jelzés nélkül, 15x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3267110
11122
479
Ex libris - small-graphics
Matild Ade (Mathilde Ade, 1877-1953): Ex libris Rozsnyayné Prielle Cornelia (szecessziós ex libris). Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén. 12×12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3267117
11123
479
Ex libris - small-graphics
Ágoston Ernő (1889-1957): Ex libris Soproni Kaszinó (szecessziós ex libris). Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén. Kissé foltos. Törésnyomokkal. 12×7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3267126
11124
479
Ex libris - small-graphics
Akantisz Viktor (1864-1943): Kis-Jókai Ágoston József könyvtárából (ex libris). Vonalas klisé, papír, jelzett a klisén. 6×5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3267378
11125
479
Ex libris - small-graphics
Bartos László (1902-1943): Ex libris Bartos Gyula. Klisé, papír, jelzés nélkül. 8,5x7,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3267103
11126
479
Ex libris - small-graphics
Matild Ade (Mathilde Ade, 1877-1953): Ex libris Käthe Kochenburger (szecessziós ex libris). Klisé, papír, jelzett a klisén. 9×7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft