Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 311
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3268201
10957
479
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Berecz jelzéssel: A táltos. monotípia, papír, jelzett. Üvegezett keretben 35x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3268570
10958
479
Vaszary jelzéssel: Strandolók. Tempera, papír üvegezett keretben 28x36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3268568
10959
479
Vaszary jelzéssel: Strandolók. Tempera, papír üvegezett keretben 32x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3268565
10960
479
Czóbel jelzéssel: Falu látképe. Olaj. karton, üvegezett keretben 32x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3268563
10961
479
Pólya jelzéssel: Templom a dombon. Akvarell papír, jelzés nélkül, keretben. 26x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3268560
10962
479
Jk jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, keretben. 27x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3266693
10963
479
Juliette jelzéssel: Szivarozó úriember (karikatúraszerű gúnyrajz). Akvarell, ceruza, papír. 13x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3271526
10964
479
Bars jelzéssel: Budapest felé. Aquatinta, papír, jelzett, üdvözlőkártyán. 16x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3267554
10966
479
3800
GL jelzésel: Pingvin. Tus, toll, papír, kissé foltos, 51×38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3267542
10967
479
4200
Gaál Lajos jelzéssel: Táj. Olaj, karton, 28×35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3267534
10968
479
Krizsán J jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 41×33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3267489
10969
479
Takács jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton. 23,5x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft