Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 311

G. Mol jelzéssel: Szerelmesek. Olaj, vászon. 65x50 cm
10836.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Gaál Lajos jelzéssel: Kapu. Olaj, karton. Sarkaiban kissé sérült. 55x41 cm
10837.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Barczay jelzéssel: Tehenek a Balaton partján. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 12,5x24,5 cm
10838.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Vári jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 54x41 cm
10839.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Frid. Kochmeister jelzéssel, XIX. sz.: Táj. Tus, papír. 17x24 cm. Üvegezett fakeretben.
10840.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
H. Laudry jelzéssel: Vitorlások. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 18x24 cm
10841.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Sátor Boriska jelzéssel, XX. sz. eleje: A kis durcás. Ceruza, papír, fakeretben, 21x13,5 cm
10842.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Stefano jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon. 50x40 cm.
10843.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Banksy: Happy Choppers. Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
10844.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
10845.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Németh jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, fakeretben, 34x38 cm
10846.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Zombori I jelzéssel: Tavasz. Olaj, farost. 50x70 cm. Fakeretben.
10847.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft