Festmények és grafikák Tételek száma: 783
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3214407
9995
479
220000
Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x54 cm / oil on canvas, signed, framed még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
3235029
9996
479
140000
Bak Imre (1939-2022): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x29,5 cm. / Imre Bak (1939-2022): Composition. Screenprint on paper, signed lower right. Framed! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
3099289
9997
479
360000
Aknay János (1949): Festőangyal. Akril, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 80x70 cm. Fakeretben. / acrylic on canvas, mounted on wood fibre, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed. 80x70 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000
3223650
9998
479
220000
Deim Pál (1932-2016): Antagonizmus, 1984. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat, üvegezett fakeretben, 38×80 cm / serigraphy on paper, proof print, signed, framed még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
3214453
9999
479
300000
Korniss Dezső (1908-1984): Kalligráfia, 1963. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×20 cm. / ink on paper, signed, framed. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
Minimális ajánlat:
300 000 Ft
300 000 360 000 420 000
3268551
479
600000
Galambos Tamás (1939 - ): Türelmi zóna. Olaj, vászon, jelzett, keretben 40x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 000 Ft
Minimális ajánlat:
600 000 Ft
600 000 700 000 800 000
3268554
10001
479
85000
Tóth Ernő (1949-): Körbe-körbe. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Tóth Ernő autográf feliratával. Dekoratív, fakeretben. 40x60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
85 000 Ft
85 000 100 000 110 000
3208976
10002
479
120000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Glóriákkal játszó krampusz, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 71×51 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
3073158
10003
479
320000
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
Minimális ajánlat:
320 000 Ft
320 000 380 000 440 000
3061065
10004
479
340000
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
Minimális ajánlat:
340 000 Ft
340 000 400 000 460 000
3119973
10005
479
420000
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (... még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
Minimális ajánlat:
420 000 Ft
420 000 500 000 550 000
2644334
10006
479
110000
Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft