Festmények és grafikák

Tételek száma: 783

10007.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
685,71
Minimális ajánlat:
240 000 Ft
240 000 280 000 320 000
10008.

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1974. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén magyar és orosz nyelven feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 138×123 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1974. Oil on wood fibre, signed lower left. With old label on the reverse. With very minor surface ...

Licitálható
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
673,58
742,86
Minimális ajánlat:
260 000 Ft
260 000 300 000 360 000
10010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
49,22
54,29
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "December" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 40×60 cm
10011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Ősrobbánas. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 69×58 cm
10012.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1964. Monotípia, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
10013.

Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
108,81
120,00
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Kozma István (1937-2020): Nagybányai táj III. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel és címkéjével, 47×63 cm. Fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Baia Mare landscape III. Oil on canvas, signed lower left, with the artist's stamps and label on the reverse. 47×63 cm. Framed
10014.

Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
Takáts Zoltán (1914-1983): A Zazar partja Felsőbányánál. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm. Vakráma hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. / oil on canvas, signed, framed
10015.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Barabás Márton, Márkusfalvi (1893-1974): Erdélyi táj, 1923. Olaj, vászon, jelezve balra lent, sérült, 83,5×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10016.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
10017.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948) Tátra táj. Olaj, vászon, jelzett. kis felületi sérülésekkel Dekoratív fakeretben, 33x44 cm
10018.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Pekáry István (1905-1981): Taormina, Olaszország, Tus, papír, jelezve jobbra lent, . Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
10019.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft