Festmények és grafikák

Tételek száma: 778

10463.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
10464.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Markó Erzsébet (1947-): Éj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Szépia Alkotóközössé címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×90 cm
10465.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Marosán Gyula (1915-2003): Nőstény ördög IV., 1949 Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán 949. Üveg mögött. 21x24 cm
10466.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
10467.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
108,57
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
10468.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Makláry Kálmán ( 1947-): Az est színei, 1993. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, dekoratív fakeretben. 40×50 cm
10469.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
24,61
27,14
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Martinek József (1904-1996): II. világháborús hadifogoly tisztitábor látképe, 1945. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28x40 cm.
10470.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 34/50. 50x39 cm
10471.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 47/50. 50x39 cm
10472.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Markó Erzsébet (1947-): Táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×90 cm
10473.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Nyári Lóránt (1928-1982): Karácsony. Betlehem. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 6x16 cm
10474.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft