Festmények és grafikák Tételek száma: 778
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3169259
10547
479
P. Kovács Sándor (-), 3 db mű: Tájképek. Klf. technikák, papír, jelzett. 35x47 cm körüli méretekben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3214741
10548
479
50000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi este, 1980-as évek. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 63x46 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3227902
10549
479
22000
Papp Oszkár (1925-2011): Fej. Zománcfesték, olaj, karton, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 11×11 cm / még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3225958
10550
479
Prohászka József (1886-1964): Rózsacsokor. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 70×32,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3172071
10551
479
Pituk József Viktórián (1906-1991): Remeték. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3120257
10552
479
Pákh János (működött a XX. században, kárpátaljai magyar festő): Kárpátaljai táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 30x41 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3013793
10553
479
Perei Zoltán (1913-1992), 3 oldalas kép kihajtható meghívón: Meghívó Képcsarnok Dürer termébe rendezett kiállítására, 1971. Fametszet, papír. Jelzett. 11x16,5, 14x22 és 6,5x9,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3091169
10554
479
Puja Rezső (?- ): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
2735852
10555
479
Pataky Ferenc (1897-1962): Rajzoló lány, 1956. Ceruza, papír. Papírra ragasztva. 24x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3077280
10556
479
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3109317
10557
479
Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos és szakadással. Fakeretben. 30x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3110119
10558
479
3400
Pataki József (1928-1995): Völgy. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft