Festmények és grafikák Tételek száma: 778
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2982903
10583
479
Rácz András (1926-2013): Kompozíció vörössel. Akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
2982898
10584
479
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, 35,5x21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3137653
10585
479
28000
Reinhardt István (1936-): Szomszédság. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 58x68 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3082818
10586
479
Rátkai György (1940-2009): Pest-Buda. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (85/100), 26×37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3043121
10587
479
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 38x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
2382648
10588
479
Rác András (1926-2013): Robbanás. Diópác, papír, jelzett, kartonra kasírozva, plexüvegezezett fa keretben, 59,5×42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3186682
10589
479
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
2942683
10590
479
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3191122
10591
479
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Kavalkád (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (8/10). 27x22 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3191131
10592
479
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzés nélkül. 29x22 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3200648
10593
479
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 47x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3191137
10594
479
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Burjánzó formák (cím nélkül). Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (8/10). 42x30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft