Festmények és grafikák

Tételek száma: 778

10044.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Kakusz Dalma (1914-1991): Lány, újsággal. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 110x80 cm Szennyezett a vászon. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Péczely Antal (1891-1944): A gyűjtő. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40x50 cm
10046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
10047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
10048.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
10049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
10050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
10051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Expresszív táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x18 cm
10052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Aczél Ilona (1929-2000): Csendélet. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x30,5 cm.
10053.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Aczél Ilona (1929-2000): Organikus formák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x27 cm.
10054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Aczél Ilona (1929-2000): Női alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x25 cm.
10055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft