Festmények és grafikák

Tételek száma: 778

Varga Nándor Lajos (1910-2002): Veszprémi viadukt. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39 cm
10740.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Váli Zoltán (1910-1994): 1956 október 23-november 4. Váli Zoltán linóleummetszetei. 19 db linómetszet, mindegyik jelzett. Képcsarnok kiadása. Kiadói aranyozott, kopott egészvászon mappában. Lapok széle kissé foltos, egyiken kisebb lapszéli szakadással, lapok tetején átfűzött zsinórral (felakasztható).
10741.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
cca 1970 Vinkler László (1912-1980): Európa elrablása. Nyomat, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 35x47 cm
10742.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Vigh István (1936-): Japánakác a szarvasi arborétumból. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. Üvegezett fakeretben. 39,5x29,5 cm
10743.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Varga Krisztina (1970): Fények és árnyak (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, 6/8 számozással. 31x23,5 cm
10744.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
10745.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10746.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 17,5×15 cm
10747.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Vincze László (1934-2020): Hölgyek. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14 cm
10748.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
24,29
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
10749.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Váczi Lajos: Töredezett dorozsmai szélmalom. Tempera, olaj, 37x50 cm
10750.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
10751.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft