Festmények és grafikák Tételek száma: 778
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3243610
10740
479
Varga Nándor Lajos (1910-2002): Veszprémi viadukt. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3116697
10741
479
24000
Váli Zoltán (1910-1994): 1956 október 23-november 4. Váli Zoltán linóleummetszetei. 19 db linómetszet, mindegyik jelzett. Képcsarnok kiadása. Kiadói aranyozott, kopott egészvászon mappában. Lapok széle kissé foltos, egyiken kisebb lapszéli szakadással, lapok tetején átfűzött zsinórral (felakasztható). még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3110105
10742
479
3200
cca 1970 Vinkler László (1912-1980): Európa elrablása. Nyomat, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 35x47 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3188923
10743
479
Vigh István (1936-): Japánakác a szarvasi arborétumból. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. Üvegezett fakeretben. 39,5x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3138508
10744
479
Varga Krisztina (1970): Fények és árnyak (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, 6/8 számozással. 31x23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3209770
10745
479
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 21,5×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3209773
10746
479
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 19×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3145136
10747
479
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 17,5×15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3227908
10748
479
8500
Vincze László (1934-2020): Hölgyek. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
2927916
10749
479
Vidéky Brigitta (1911 - 2017) Nő enteriőrben akvarell, papír, jelzett,. 33,5x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3202826
10750
479
3800
Váczi Lajos: Töredezett dorozsmai szélmalom. Tempera, olaj, 37x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3209753
10751
479
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 19,5×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft