Marie Jeanne Baptiste de Savoye duchesse de Savoye Princesse de Piemonte, Reyne del Cypre rézmetszetű porté. Larmessin 1668-as metszete alapján. Dekoratív üvegezett fakeretben 23x15 cm / Engraving
1836 Dorneck, Joseph: Krasznahorka, Segítő Szűz Mária kegyképe (Imago B. Mariae Virg. in Capella arcis Krasznahorka, in Cottu Gömörien Dioecesi Rosnavien). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka vágott, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
1801 [Zapf, Georg Wilhelm (1747-1810)]: Gallerie der alten Griechen und Römer in zwey und achtzig Abbildungen und einer kurzen Geschichte ihres Lebens vom Geheimenrath Zapf. Augsburg, 1801, Christoph Friedrich Bürglen, 1 (rézmetszetű címlap) + LXXXII (rézmetszetű képtáblák) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a gerincen piros címkéjű aranyozott címfelirattal, kopott borí...
cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Heisinger: Nagyág (Erdély, Sacaramb) Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 13x17 cm szélén beszakadással
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien, Die Ruinen von Ertöedt (Szerémség, Erdőd romjai/ Srijem, Erdut). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, kissé sérült, körbevágva. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, slightly damaged, cut, framed
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien (Szerém, Srijem). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, framed
1846 Sárospataki váromladék és Breczenheim kastély és kertje Litográfia, megjelent Vachot Imre: Magyarföld és népei, Pest 1846. 20x30 cm Szélén kissé foltos