1858 Talányok (képrejtvények) Női hímzetmunkák. Divatkép.. műmelléklet a Hölgyfutárhoz. szerk: Tóth Kálmán. Rohn A. Pest, 1858. nagy méretű litográfia 38x57 cm
Sebastian Furck v. Fulcarus (1589 k.-1666): "(...) Az egész világ börtön (...)"/ "(...) Die ganze Welt ein Kercker ist (...)". Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 11,5x15 cm
Václav/Wenceslaus Hollar (1607-1677): Parlamentum Londinense Abbildung Session des Parlaments zu Londen uber den Sententz des Grafen von Stafford. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Megjelent: M. Merian. Theatrum Europaeum. Üvegezett fakeretben. 25,5x27 cm
cca 1750-1800 5 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Veronese után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.