Licitálható
16407.
479. Gyorsárverés
Fotó
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
1 600 Ft
cca 1900-1915 össz. 6 db keményhátú portré fotó, közte csecsemők (baba) és kisgyerekek, klf. budapesti (Rasem Victor, Salgó Sándor, Nagy és Tsa) és egyéb műtermekből, jelzés nélkül, részben kopott, 11x6,5 és 16x21 cm közötti méretekben
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |