Dickens Károly [Charles]: Akinek tücsök szól a tűzhelyén... Ford.: Benedek Marcell. Dickens Karácsonyi Történetei. Bp., [1921], Dante, 188 p.+ 4 t. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.