Licitálható
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
4 000 Ft
Nemes Mihály: A magyar jelmez és fejlÅ‘dése dióhéjban. Rajzolta és Ãrta Nemes Mihály. Pozsony-Budapest, (1902). Stampfel Károly kiadása (Eder István ny., Pozsony). 103 + [1] p. ElsÅ‘ kiadás. Viselettörténeti kismonográfiánk szövegét oldalszámozáson belül gazdag szövegközti illusztrációs anyag kÃséri, mely bemutatja a magyar viselet történeté a honfoglalás elÅ‘tti idÅ‘ktÅ‘l az 1960-as évekig. Az enyhén foltos cÃmlevél verzóján kisebb erÅ‘sÃtés, néhány oldalon aláhúzások, széljegyzetek. (Stampfel-féle tudományos zseb-könyvtár, 147-148. szám.) --- Hozzákötve: Rakodczay Pál: Dramaturgia. Pozsony-Budapest, 1902. Stampfel Károly kiadása (Wigand F. K. ny., Pozsony). 68 + [4] p. (Stampfel-féle tudományos zseb-könyvtár, 107. szám.) --- Hozzákötve: Schmidt Márton: Lélektan. Budapest, 1911. Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. (Korvin Testvérek ny.) 68 p. Schmidt Márton (1865-1932) bölcseleti doktor, fÅ‘gimnáziumi tanár illusztrált, bevezetÅ‘ jellegű munkájának elsÅ‘ kiadása a Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 109. köteteként, 1902-ben jelent meg. Példányunk a második kiadásból való. --- Hozzákötve: Schmidt Márton: Logika. Budapest, 1911. Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. (Korvin Testvérek ny.) 64 p. Schmidt Márton (1865-1932) bölcseleti doktor, fÅ‘gimnáziumi tanár illusztrált, bevezetÅ‘ jellegű munkájának elsÅ‘ kiadása a Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 80. köteteként, 1901-ben jelent meg. Példányunk a második kiadásból való. ? Tudományos kolligátumunk három művének cÃmlapján régi tulajdonosi bejegyzés, az elsÅ‘ elÅ‘zéken kézzel Ãrt tartalomjegyzék, a kötet fűzése a hátsó elÅ‘zéke elÅ‘tt meggyengült. Feliratozott, enyhén sérült gerincű korabeli félvászon kötésben. Jó példány.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |