Tétel

Licitálható

Licitálok:

4 000 4 800 5 500

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD

Minimális ajánlat:

4 000 Ft

Leírás:

Nemes Mihály: A magyar jelmez és fejlődése dióhéjban. Rajzolta és írta Nemes Mihály. Pozsony-Budapest, (1902). Stampfel Károly kiadása (Eder István ny., Pozsony). 103 + [1] p. Első kiadás. Viselettörténeti kismonográfiánk szövegét oldalszámozáson belül gazdag szövegközti illusztrációs anyag kíséri, mely bemutatja a magyar viselet történeté a honfoglalás előtti időktől az 1960-as évekig. Az enyhén foltos címlevél verzóján kisebb erősítés, néhány oldalon aláhúzások, széljegyzetek. (Stampfel-féle tudományos zseb-könyvtár, 147-148. szám.) --- Hozzákötve: Rakodczay Pál: Dramaturgia. Pozsony-Budapest, 1902. Stampfel Károly kiadása (Wigand F. K. ny., Pozsony). 68 + [4] p. (Stampfel-féle tudományos zseb-könyvtár, 107. szám.) --- Hozzákötve: Schmidt Márton: Lélektan. Budapest, 1911. Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. (Korvin Testvérek ny.) 68 p. Schmidt Márton (1865-1932) bölcseleti doktor, főgimnáziumi tanár illusztrált, bevezető jellegű munkájának első kiadása a Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 109. köteteként, 1902-ben jelent meg. Példányunk a második kiadásból való. --- Hozzákötve: Schmidt Márton: Logika. Budapest, 1911. Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal - Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. (Korvin Testvérek ny.) 64 p. Schmidt Márton (1865-1932) bölcseleti doktor, főgimnáziumi tanár illusztrált, bevezető jellegű munkájának első kiadása a Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 80. köteteként, 1901-ben jelent meg. Példányunk a második kiadásból való. ? Tudományos kolligátumunk három művének címlapján régi tulajdonosi bejegyzés, az első előzéken kézzel írt tartalomjegyzék, a kötet fűzése a hátsó előzéke előtt meggyengült. Feliratozott, enyhén sérült gerincű korabeli félvászon kötésben. Jó példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17