Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 529

Gedeon Borsa - István Käfer: Az Országos Széchényi Könyvtár régi cseh és szlovák nyelvű nyomtatványainak katalógusa 1800-ig. Catalogus librorum veterum usque ad annum 1800 in linguae Bohemica et Slavaca impressorum quae in Bibliotheca Nationali Hungariae de Francisco Széchenyi nominata asservantur. Katalóg starych ceskych a slovenskych tlací do roku 1800 v Országos Széchenyi Könyvtár v Budapesti. Bp., 1970, OSZK. Kiadói papírkötés. Megjelent 900 példányban.
21319.

Gedeon Borsa - István Käfer: Az Országos Széchényi Könyvtár régi cseh és szlovák nyelvű nyomtatványainak katalógusa 1800-ig. Catalogus librorum veterum usque ad annum 1800 in linguae Bohemica et Slavaca impressorum quae in Bibliotheca Nationali Hungariae de Francisco Széchenyi nominata asservantur. Katalóg starych ceskych a slovenskych tlací do roku 1800 v Országos Széchenyi Könyvtár v Budapesti. ...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
21320.

Tordai Ányos - Magasi Artur: Magyar olvasókönyv a gimnáziumok és leánygimnáziumok III. osztálya számára. Szerk.: Dr. - - és Dr. - - . Bp., 1937, Franklin - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 222 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy javított lappal. "Héber Ref. Reálgimnázium Ungvár" és "A Felvidékért Horthy Miklósné Magyarország Kormányzója Hitve...

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
21321.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Proszwimmer Klára: A francia ifjúsági irodalom a XVIII. században és a XIX. század elején. Bibliothéque de l'institut francais á l'université de Budapest 40. Bp., 1939, (Fővárosi-ny.), 108 p. Kiadói papírkötés. + Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, a borító a gerincen kissé szakadt. Felvágatlan lapokkal.
21322.

Proszwimmer Klára: A francia ifjúsági irodalom a XVIII. században és a XIX. század elején. Bibliothéque de l'institut francais á l'université de Budapest 40. Bp., 1939, (Fővárosi-ny.), 108 p. Kiadói papírkötés. + Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, a borító a gerincen kissé szakadt. Felvá...

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
21323.

Licitálható
Kikiáltási ár:
200 Ft
0,52
0,57
Minimális ajánlat:
200 Ft
200 300 400
21324.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
21325.

Licitálható
Kikiáltási ár:
300 Ft
0,78
0,86
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500
H. Starke: Wie ich den Buchhandel erlernte. Ein Versuch, das Technische wie das Geistige im Buchhandel auf unterhaltende Art anschaulich zu machen. Leipzig, én., Gustav Uhl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21326.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Günther Jachmann: Die Originalität der römischen Literatur. [Berlin, 1926,Teubner.] Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
21327.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
21328.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
21329.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.
21330.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft