Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Ady Endre: Az Illés szekerén. Ady Endre Legujabb Versei. Bp., 1918., Pallas, 171+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos és javított gerinccel, kissé foltos borítón szakadásokkal, feltehetően felvágásból eredő egyenetlen lapszélekkel.
Szabó Dezső: Az elsodort falu II. kötet Bp., 1920, Táltos Kiadása, 279+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr kötésben, kis kopással
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült
Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
Kakuk Zsuzsa: Kossuth kéziratai a török nyelvről. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 3. darabja. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült
Gaál Györg - Banga Ferenc - Szemethy Imre: A' Tutdó Palótz, avagy Furkáts Tamásnak mónosbélbe lakó sógor-urához írtt levelei. I.-II. Szilágyi Márton utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1999., ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés. Számozott (171./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024...
Karl W. Hiersemann Katalog 600. Geschichte Teil III: Europäische Geschichte. Enthält u. a. Teile der Bibliotheken des Königs Friedrich August II von Sachsen und Dr. Oscar Kling, Frankfurt A. M. Leipzig, 1930, Karl W. Hiersemann. Német nyelvű katalógus. Benne Magyarországra vonatkozó résszel (153-158 p.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval.