Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 520

21440.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Számozott (2000/637.) példány. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben, . Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások
21441.

Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Számozott (2000/637.) példány. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben, . Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és m...

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Vitéz Somogyváry Gyula munkái. Virágzik a mandula I-II. A Rajna ködbevész. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21442.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Wass Albert 2 műve: Halálos köd Holtember partján. Bp., 1990, Pallas Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Elvész a nyom. Pomáz, 2003, Kráter Műhely Egyesület. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
21443.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Günther, Agnes: A szent meg a rajongója. Ford.: Z. Tábori Piroska. I-II. köt. [Egy kötetben]. (Bp., 1935), Nova, 271+(1) p.; 270+(2) p. A borító Pályi Jenő munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
21444.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Edgar Wallace 5 regénye: A titokzatos banda.; A ,,Trója kincse".; A sötét ember.; A három igaz ember.; A fekete kisértet. Átkötött egészvászon- / félvászon-kötésben, változó állapotban.
21445.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp., 1977, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Virágénekek és mulatónóták. XVII. és XVIII. század. Összeáll. és jegyzeteket írta: Stoll Béla. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21446.

Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp., 1977, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Virágénekek és mulatónóták. XVII. és XVIII. század. Összeáll. és jegyzeteket írta: Stoll Béla. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval...

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Az Athenaeum Kézikönyvtára sorozat 3 kötete (irodalomtörténet): John Addington Symonds - Adolfo Bartoli: Az olasz nép és irodalom története.; Saintsbury [George] György: A franczia irodalom története.; James Sime: A német irodalom története. Bp., 1892-1900, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban.
21447.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Magyar legendárium. Eredetiből fordította: Tormay Cecilia. Fametszetű képekkel Molnár C. Pál dísztette. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
21448.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Rejtő Jenő 6 db műve: A néma revolverek városa, Csontbrigád, Piszkos Fred, a kapitány, A három testőr Afrikában, A láthatatlan légió, Ezen egy éjszaka. Bp., 1965-1984 ,Albatrosz. Kiadói papírkötések, közte kopott borítókkal.
21449.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vegyes különféle témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, kb. 20-25 db. Változó állapotban, közte sérültek is.
21450.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Magyar Shakespeare-tár I. kötet 3., 4. füzet, II. köt. 2-3. füzet + IX. kötet. Bp., 1908- 1916., Franklin - Klilán Frigyes. Kiadói papírkötések, sérült borítókkal, valamint kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21451.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft