"A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. + Egy kis madárka ül vala. Erdélyi szász népköltészet Kányádi Sándor fordításában. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Fábri Anna: Mikszáth Kálmán alkotásai és vallomásai tükrében. A szerző, Fábri Anna (1945-) irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Arcok és vallomások. Bp.,1983.,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
Szabad Föld Könyvtára 5 kötete (1., 3., 5., 14.,15.) Hegedűs Géza: Szent István, az országépítő; Beér István: Baromfitenyésztés, Koroda Miklós: Áchim András "a csabai parasztvezér", Barát Endre: Csokonai Vitéz Mihály, Bóka László: József Attila. Bp.,1946, Szikra. Papírkötések, közte szakadt borítókkal is.
Gálos Rezső: Adatok Czirjék Mihály testőríró életrajzához. Különlenyomat. A szerző, Gálos Rezső (1885-1954) irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1973, Hadtörténelemi Közlemények,121-130 p. Papírkötés, foltos.
Catalogo di una scelta biblioteca ecclesiastica, canonica, scentifica, legale, di antichita'numismatica, architetttura e varia letteratura apparentuta a ch. ed. illust. letterato defonto. Parte seconda. Roma, 1867, Tipografia Contedini, 16 p. Borító nélkül, szétvált kötéssel, foltos.