A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár évkönyve IV. 1949-1954. Fővárosi Könyvtár Évkönyve XVI. Bp.,1955., Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 154+1 p.+XVI t.+1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, foltos.
Felső Magyar-országi Minerva. Nemzeti Folyó-írás. Kilencedik évi Folyamat. 1834. (Első kötet.] Bábolna, 1975, Üzemi-ny., 4+15+3 p. Az 1834-ben megjelent mű Berzeviczyre vonatkozó részének hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés, 4 foltos lappal. Megjelent 250 példányban.
Sárosy Gyula Arany trombitája s egyéb hazafias költeményei. Nemzeti Könyvtár XVII. köt. Sárosy Gyula összes művei. I. köt. Kiadja Abafi Lajos. Bp.,[1881.], Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.), 4+304+3 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Lisztóczky László: Hangszer az Isten kezében. Lapok egy megíratlan memoárból. Eger, 2017, Dsida Jenő Baráti Kör. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Sárosy Gyula művei I-II. köt. I. köt.: Sárosy Gyula vegyes költeményei. II. köt.: Sárosy Gyula színművei és kisebb prózái. Életrajzi bevezetéssel ellátva kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár. Bp., én.[1883?.], Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.), 2+359+V p.; LVIII+306+1 p. Kiadó egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés,kissé kopott borítókkal, a II. kötetben hiányzó szennylapokkal, az I. kötet...
Erdélyi csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából. Szerk.: Kovács László. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás XIII. Kolozsvár,én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés