Bárány Tamás 3 műve. Mind a három a szerző, Bárány Tamás (1922-2004) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. A férfi Názáretból. Bp., 1997, Orpheusz.; Zsibvásár. Versek prózában. Bp., 2000, Hét Krajcár.; Válogatott novellák. Bp., 2000, Belvárosi Kiadó. Kiadói papírkötések.
Csűrös Miklós: Intarzia az újabb magyar irodalom köréből. A szerző, Csűrös Miklós (1944-2015) irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Pomáz, 2000, Kráter. Kiadói papírkötés.
Hornyik Miklós: Angol pázsit. Bálkáni néprajzi kalauz. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. "Theodora császárnőnek igaz szeretettel: Lord Hornyik." Bp., 1996, Kortárs. Kiadói papírkötés.
Lovas Rezső, Náray-Szabó Gábor, Pálinkás József (szerk.): Szent István-terv. Gondolatok a nemzet felemelkedéséről. Hn., 2005, Magyar Szemle Könyvek. Papírkötésben.