Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 520

Széles Klára 3 műve. Mind a 3 a szerző, Széles Klára (1936-) irodalomtörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány.   Hálás utókor? Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.;   Henszlmann Imre művészetelmélete és kritikusi gyakorlata. Irodalomtörténeti Füzetek 126. sz. MTA Irodalomtudományi Intézete. Bp., 1992., Argumentum. Kiadói papírkötés.;   A létté vált hiány. Esszék, tanulmányok mai irodalmunkról. Miskolc, 1995, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.;
21636.

Széles Klára 3 műve. Mind a 3 a szerző, Széles Klára (1936-) irodalomtörténész, kritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Hálás utókor? Miskolc, 2000, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés.; Henszlmann Imre művészetelmélete és kritikusi gyakorlata. Irodalomtörténeti Füzetek 126. sz. MTA Irodalomtudományi Intézete. Bp., 1992., Argumen...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
György Péter: Néma hagyomány (2000). Szerk.: Csáki Judit, Magvető Kiadó, Bp., 347p+7. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
21637.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
21638.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
21639.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, , eredeti, minimálisan sérült papírborítóval
21640.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Csűrös Miklós 3 műve. Mind a kettő szerző, Csűrös Miklós (1944-2015) irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány.   Pokoljárás és bohóctréfa. Tanulmány Kálnoky Lászlóról. Bp., 1988,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.;   "Lesz idő hogy visszatérhet." Bp., 1994, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos.   Bertók László. Esszék. Kaposvár, 1995, Megyei és Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, foltos. Megjelent 500 példányban.
21641.

Csűrös Miklós 3 műve. Mind a kettő szerző, Csűrös Miklós (1944-2015) irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Pokoljárás és bohóctréfa. Tanulmány Kálnoky Lászlóról. Bp., 1988,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.; "Lesz idő hogy visszatérhet." Bp., 1994, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos. Bertó...

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
21642.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Ifj. Fazekas László: Tollal és szóval. (Dedikált!) Solt, 2008, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált példány.
21643.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
10 darab Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
21644.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Szepessy Ilona: Grubenfelsi Gruber Károly Antal, hazai német író élete és irodalmi működése. Székesfehérvár, 1918, Egyházmegyei Könyvnyomda, 4+121 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
21645.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
1,14
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
Bakos József: A magyar Comenius (Komensky)-irodalom II. Die Ungarische Comenius (Komensky) literatur II. Sárospataki Rákóczi Múzeum Füzetei 12-13. Sárospatak, 1957, (Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
21646.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
1,14
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
Wollanka József. Alxinger János élete és művei. Irodalomtörténeti tanulmány az osztrák felvilágosodás korából. Bp., 1897, Franklin, 74+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borító szélén apró hiány, a gerincen kis szakadás, részben felvágatlan lapokkal.
21648.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,04
1,14
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft