Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 528

Tormay Cécile: A régi ház. Szeged, 2008, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. + 1931 Napkelet. IX. évf. 7. sz. Szerk.: Tormay Cecile. Papírkötés, a gerincen a borító részben hiányos. +1923-1934 7 db Napkelet tartalomjegyzék
21677.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
A francia líra kincsesháza. 8 kötet. 1961, Európa, kopott vászonkötés, papír tartótokban.
21678.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon kötésben.
21679.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Wl[adysław] St[anisław] Reymont: Parasztok I-VI. köt. [Két kötetben.] Regény. Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Bp.,1934, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21680.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 3 db:   Csalog Zsolt: Börtön volt a hazám. Hosszú István beszél, Vég Antal: De mi lesz a harangokkal? (Erdély, 1988.), Külpolitika 89/2. A romániai magyarság helyzetéről.
21681.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hatvany Lajos: Urak és emberek. Bp.,1980,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21682.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
2 db könyv - Furkó Zoltán: Márai Sándor üzenete. + Sipka László: Játsszunk együtt! Mindkét könyv DEDIKÁLT Szőts István filmrendező vagy felesége részére. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
21683.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Emilé Zola: Az összeomlás I-VI., két kötetben. Ford.: Schöner Dezső. é.n., Christiansen és Társa, aranyozott egészvászon kötés, rajtuk Beck Ö. Fülöp lemez plakettjeivel. Borító kopott.
21684.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
21685.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Modern Magyar Könyvtár 3 kötete: Szomaházy István: Mesék az irogépről, Móricz Pál: Régi magyar élet, Herczeg Ferenc: Andor és András. Kopott kötésben.
21686.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
E. L. James: Grey. Ford.: Babits Péter. Bp., 2015, Libri. Kiadói papírkötés.
21687.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Faludy György összegyűjtött versei. Mészöly Dezső (1918-2011) Kossuth-díjas író, költő, műfordító autográf possessori névbejegyzésével. New York, 1980, Püski, 635 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal.
21688.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft