Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 528
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3267036
21247
479
Dr. Molisch Hans: A felkelő nap országában. Ford.: Dr. Rapaics Rajmund. Budapest, 1930, Királyi Magyar Természettudományi Társ. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált Egészvászon kötés aranyozott borítóval, sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3269806
21248
479
Ady Endre: A magunk szerelme. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp., [1924], Athenaeum, 140 p. Harmadik kiadás. A borító Kozma Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, egy lapon szakadással. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3272321
21249
479
Dr. Bendetz Móric: A grafológia tankönyve. Bp., 1942, Dr. Bendetz és Társa. Kiadói papírkötés, sérült papírborítóval, első lapok kijárnak. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3272287
21250
479
2 db - Fényes László: Jókai Mór utolsó évei + Vészi József: Hiénák Jókai sírján. Válasz egy pamfletre. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3272275
21251
479
Apró Könyvtár - 3 db: Természetrajz II. rész, Összefoglaló állattan, Legújabb kor 1815-től napjainkig. Kiadói papírkötés kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3271844
21252
479
Uri Geller: Görbüljek meg, ha nem igaz! Rendhagyó önéletrajz. ALÁÍRT példány! Bp., 1990, Háttér. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3271852
21253
479
Varjas Endre: Új klapanciák a senki testamentomából. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Belvárosi. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3270765
21254
479
Radnóti Miklós: Bori notesz. I-II. köt. Radnóti Miklós utolsó versei. Bp., 1971, Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés / kiadói papírkötés, műanyag tokban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3266466
21255
479
Goethe Drámai Műveiből. Faust. Fordította Dóczi Lajos. Iphigenia Taurisban. Fordította Csengeri János. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 330 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3266456
21256
479
Németh Johanna: Szeretni... szenvedni. é.n. Kisgörgényi Bartha Ferenc kiadása, félvászon kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3271409
21257
479
Gárdonyi Géza: Magyarul így! Bp., 1938, Dante. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3271355
21258
479
Vörösváry László: A lélek derűje. DEDIKÁLT! Bp., 1986, Szerzői. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft