Magyar Műhely, Párizs kiadásában megjelent össz. 2 db kötet: Bujdosó Alpár: 1 és 2 között az Erzsébet hídon. + Baránszky László: Két világ között. Párizs, Magyar Műhely, 1975-1982. Kiadói papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
Kaszás Gábor: Rippl-Rónai József: Kertben ; In the garden, 1909. Kertben (Fehérruhás nő a kertben varr.) Bp., 2019., Virág Judit Galéria. 32 p. Kiadói papírkötés.
Domanovszky Endre. (Kiállítási katalógus). A katalógust tervezte: Kass János. Bp., 1971, Budapesti Történeti Múzeum - Vármúzeum. Egészoldalas, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, az elülső borító sarkán törésnyommal. + 4 db Domanovszky Endre festőművészt ábrázoló, fekete-fehér fotó, 18x13 cm
Magyar Kálmán: Az Árpád-kori Somogy francia kapcsolatairól. Kaposvár, 1983, Somogyi Múzeumok Közleményei VI./2. különlenyomat. Kiadói papírkötés, gerinc kissé szakadt.
Georges Limbour: Tableau bon levain. A vous de cuire la pate. L'art brut de Jean Dubuffet. Paris, 1953., René Drouin, 102+1 p. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (310./1000) példány.