Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 513

19845.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Eric Knowles: Art deco antiques checklist. London, 1994, Miller's, műbőr kötés papír védőborítóval, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrált.
19846.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
19847.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Hardy, William: Art Noveau. Szecesszió, Jugendstil. Bp., GABO. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19848.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1936 Tér és forma IX. évf.,1936. május, 5-6. sz. Szerkeszti: Dr. [Borbíró] Bierbauer Virgil. Bp., Tér és Forma,(Pápai Ernő-ny.), 2+24-30+119-180+2+31-52 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal, közte a Kozma Lajos által tervezett Átrium-házzal! Kiadói haránt-alakú spirálkötés, foltos, egy kijáró lappal.
19849.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
19850.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Die Konstruktionen und die Kunstformen der architektur. Hrsg. Constantin Uhde. Band I, IV.: Band I.: Die Konstruktionen und die Kunstformen. Ihre Geschichtliche Systematische Entwickelung, Begründet durch material und Technik.; Band IV. 1. Halband: Der Steinbau in Künstlichen Stein. Die Geschichtliche Entwickelung der Gesimse in den Verschiedenen Baustilen.; Berlin, 1902-1905, Ernst Wasmuth, 10+183 p.; 2+XIII+78 p.; Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötések, festett lapélekkel, kopott borítókkal, az egyik gerincen sérüléssel.
19851.

Die Konstruktionen und die Kunstformen der architektur. Hrsg. Constantin Uhde. Band I, IV.:
Band I.: Die Konstruktionen und die Kunstformen. Ihre Geschichtliche Systematische Entwickelung, Begründet durch material und Technik.;
Band IV. 1. Halband: Der Steinbau in Künstlichen Stein. Die Geschichtliche Entwickelung der Gesimse in den Verschiedenen Baustilen.;
Berlin, 1902-1905, Er...

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
19852.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
19853.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. A szerző, Feledy Balázs (1947?) művészeti író és a művész, Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-) által DEDIKÁLT! Hn., 2006, Körmendi Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
19854.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp., 2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
19855.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
19856.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft