Best of Graphis Typography. + Typography. Selected from the Graphis Annuals. Singapore, 1993-1994, Page One. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
Fritz Kämpfer: Beakers, Tankards, and Goblets. Leipzig, 1978., Edition Leipzig. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Die Uhren von IWC 2008. Bewährtes aus Schaffhausen. IWC International Watch Co. Schaffhausen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben. + 2008 Preisliste CHF Schweiz. April 2008.
A Magyar Honvédség negyedszázada. A rendszerváltástól napjainkig. Szerk.: Földesi Ferenc, Kiss Zoltán, Isaszegi János. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
Altorjai Sándor (1933-1979). Szerk.: Beke László, Dékei Krisztina. (Életmű-katalógus). Az egyik rendező Vörösváry Ákos, az "egyik kiadó követe által" Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány! Bp., 2003, Műcsarnok - Első Magyar Látványtár - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet, 480 p. Fekete-f...
S. Nagy ANikó-Rédey Judit: Az utca képeskönyve. Kereskedelmi plakátok és korabeli kritikájuk (1885-1945.) The picture book of the street. Commercial posters and their contemporary reviews. (1885-1945.) Kiállítási katalógus. Bp., 2006., Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírköté
Szabó Erzsébet: Kézi gyártású finomüvegek. Bp., 1980. Műszaki. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Frank János: Szabó Vladimir. Bp., 1976, Corvina, 8 p.+12 t (ofszet reprodukciók). Magyar, angol, francia, és német nyelven. Kiadói papír mappa, a gerincen apró sérüléssel, a mappán kis folttal.
Török Gyöngyi: Gótikus szárnyasoltárok a középkori Magyarországon. Állandó kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában. Bp., 2005, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.