Palotay Gertrúd: A miskolci református egyház régi hímzései. Különlenyomat a ,,Történetírás" I. évfolyam 5-6. számából. Sopron, [1937], Rábaközi Nyomda és Lapkiadó Vállalat, 11 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Átkötött félműbőr-kötésben, a szövegben tollas aláhúzásokkal és jelölésekkel. (Ritka!)
Biró Béla: Műalkotások könyve I. köt. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos előzéklappal, a címlapon bélyegzésekkel.
Reinach Salamon: A művészet kis tükre. A képzőművészetek általános története. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói bőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
Katalog der Gemäldegalrie des Grafen Johann Pálffy. Bearbeitet von Dr. Gabriel von Térey. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas állapotban.
Reicke, Emil: Monographien zur deutschen Kulturgeschichte [mit Abbildungen und Beilagen nach den Originalen aus dem 15.-18. Jahrjundert]. Leipzig, 1900. Kiadói egészvászon kötés, sérült, kopottas állapotban.
Formázott. Art Madi. Kijárat. Panta Rhei. Szabad geometria az absztrakt művészetben. H.n., é.n., k.n.. Többe közt Bak Imre, Fajó János, Konok Tamás, Maurer Dóra műveinek fekete-fehér reprodukcióival, szitanyomással készült. Kiadói papírkötés, kissé deformált. Ritka!