Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 512

Weibliche Grazie. Band IV. Mit Beiträgen von Geh. Medizinalrat Professor Dr. Gustav Fritsch und Professor der Kunstgeschichte Dr. Bruno Meyer und 20 Malerischen Aktstudien von René Le Begue, H. Hildenbrand, Professor H. L. v. Jan, A. Lemonie, G. Plüschow, Otto Schmidt und Kunstmaler A. Schneider. Stuttgart,1904.,Klemm & Beckmann, 22 sztl. lev. + 20 (akt képek) t. Német nyelven. Kiadói szalagfűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
20003.

Weibliche Grazie. Band IV. Mit Beiträgen von Geh. Medizinalrat Professor Dr. Gustav Fritsch und Professor der Kunstgeschichte Dr. Bruno Meyer und 20 Malerischen Aktstudien von René Le Begue, H. Hildenbrand, Professor H. L. v. Jan, A. Lemonie, G. Plüschow, Otto Schmidt und Kunstmaler A. Schneider. Stuttgart,1904.,Klemm & Beckmann, 22 sztl. lev. + 20 (akt képek) t. Német nyelven. Kiadói szalagfűzött...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
D. Udvari Ildikó - Szegő György: Magyar kárpitművészek. Hungarian Tapestry Artists. hn.,én., Magyar Kárpítművészek Egyesülete. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Der weibliche akt. Anmut, Schönheit und Grazie des weiblichen Körpers... Malerische Aktstudien nach der Natur in Farbendruck. 50 Freilicht-Aufnahmen von René Le Bégue, Professor H. L. v. Jan, Kunstmaler W. Hartwig, Kunstphotograph E. Schneider. Berlin, Hermann Schmidt's Verlag, 2 p. +49 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a zsinórfűzés hiányzik, a borító foltos, egy tábla hiánnyal.
20005.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Csányi Károly: Erdélyi török szőnyegek kiállításának leíró lajstroma. Írta - -, Csermelyi Sándor és Layer Károly közreműködésével. Bp., 1914, Országos Magyar Iparművészeti Múzeum, (Franklin-ny.), 92+2 p. + 21 t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, az első 8 lap kijár.
20006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
R. v. Oettingen . Werner Grote - Hasenbalg: Meisterstücke orientalischer Knüpfkunst. Neuberbeitet nach - - und ereitert von - -. Mappe II. [Berlin], én.,[Scarabaeus Verlag],2 p.+60 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon mappa, több tábla hiánnyal (3,6,10,13-14,18-21,24-25,29-30,32,37,54), 3 tábla duplummal (33, 58, 59), néhány szakadt táblával, a hátoldalakon bejegyzésekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a mappa belső "fülein" szakadással.
20007.

R. v. Oettingen . Werner Grote - Hasenbalg: Meisterstücke orientalischer Knüpfkunst. Neuberbeitet nach - - und ereitert von - -. Mappe II. [Berlin], én.,[Scarabaeus Verlag],2 p.+60 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon mappa, több tábla hiánnyal (3,6,10,13-14,18-21,24-25,29-30,32,37,54), 3 tábla duplummal (33, 58, 59), néhány szakadt táblával, a hátoldalakon bejegyzésekkel, kissé kopott, kissé folt...

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. Bp.,(1989), Corvina. Kiadói félvászon papírkötés. Számozatlan példány!
20008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Gombos Károly: Aszkéták, dervisek, imaszőnyegek. Old Oriental Prayer Rugs. Bp., 1984, Múzsák. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
III. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1975, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel, többek közt Asszonyi Tamás, Csíkszentmihályi Róbert, Bokros-Birman Dezső, Kő Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a lapok alján kis sérülésekkel.
20010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Fitz Péter, Szegő György, Lencsés Ida: Lencsés Ida. Primer tekercs. Bp., 2001, Lencsés Ida. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
20011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Szinnyai Katalin-Kocsis ferenc-Zádor Mihály: Fejlődéstörténeti érdekességek az építési múltból. Hogyan építettek elődeink? Bp., 1992, Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20012.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szőts István: Röpirat a magyar filmművészet ügyében. Bp., (1945), Független-nyomda),87 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
20013.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Kármán György: Violinkulcs a képernyőn. (Dedikált!) Bp., 1974, Zeneműkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Kármán György (1933-2008) zongora- és orgonaművész, szerkesztő, az Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem tanára által dedikált példány.
20014.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft