2023 Dorotheum numizmatikai aukciós katalógus kitüntetések (Orden und Auszeichnungen) témában, közte magyar vonatkozású is. 159 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
2017 Dorotheum numizmatikai (Münzen und Medaillen) aukciós katalógus, közte magyar vonatkozású is. 283 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
2018 Dorotheum numizmatikai (Münzen und Medaillen) aukciós katalógus, közte magyar vonatkozású is. 361 p. Kiadói papírkötés, német nyelven, jó állapotban.
5 db művészeti témájú officina könyv: Magyar Parasztbútor, Csók István emlékezéseim, Színei Merse Pál, Magyar Biedemeier festészet, A renaissance Magyarországon . Bp., 1930-1940 Kiadói papír és félvászon kötésben, nagyrészt jó állapotban, kettő pótolt gerinccel
Perényi Imre 2 darab könyve. Perényi Imre: Településtervezés. Városépítéstan II. rész. Bp.,1958, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban. + Perényi Imre: A városépítés története. Városépítéstan I. rész. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 335+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1600 példányban. Heves Megye Tanácsa VB Ép...
Capolavori da musei ungheresi (Mesterművek a magyar múzeumokból - olasz nyelvű) Collection Thyssen-BOrnemisza. Lugano, 1985. 123p. Kiadói papírkötésben
Deutschlands Österreich-Ungarns und der Schweiz Gelehrte, Künstler und Schriftsteller in Wort und Bild. Hannover, 1911, Bio-bibliographischer Verlag Albert Steinhage. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.