Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 512

Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999-2001, Enciklopédia. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a I. kötetben néhány lap 180 fokban fordítva (fejjel lefelé) bekötve, amely kijár, I. kötet védőborítóján kisebb szakadásokkal, de alapvetően szép állapotban. Gyűjtői ritkaság!
20101.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Győrffy Sándor festőművész és grafikus 3 db életművét bemutató kötete: Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk.): Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
20102.

Győrffy Sándor festőművész és grafikus 3 db életművét bemutató kötete: Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk....

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Művészeti katalógus és könyv, össz. 3 db: Gyűjtőszenvedély. Válogatás Csorba Zoltán gyűjteményéből. Artézi Galéria. H.n., é.n., k.n. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Aknay János, Balogh László, Burai István, Deim Pál, efZámbó István, , Konok Tamás, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Ágoston Béla: Bory Jenő és a székesfehérvári Bory-Vár. 40 p. H.n., (1978), k.n. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon tollas dátum bejegyzéssel. + Ars sacra. Angyal Júlia alkotásai. H.n., é.n., k.n. Kiadói kartonált papírkötés, borító hátoldalán paró kopásnyomokkal.
20103.

Művészeti katalógus és könyv, össz. 3 db: Gyűjtőszenvedély. Válogatás Csorba Zoltán gyűjteményéből. Artézi Galéria. H.n., é.n., k.n. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Aknay János, Balogh László, Burai István, Deim Pál, efZámbó István, , Konok Tamás, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Ágoston Béla: Bory Jenő és a székesfehérvári Bor...

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Barcsay, Jenő: Anatomie für Künstler. Wiesbaden,1980, Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és papír védőborítóban.
20104.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Manolis Andronicos - Manolis Chatzidakis - Vassos Karageorghis: Die Museen Griechenlands. Athen, 1976, Ekdotike Athenon S. A. Német nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült kiadói tokban.
20105.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kocsis Antalné, Kunszabó Júlia: Székely varrottas minták. Bp., 1974, Minerva, 36 t. (Komplett). Kiadói sérültpapírmappában, a lapok jó állapotban.
20106.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Felhősné Csiszár Sarolta: Beregi keresztszemes minták. Bp., 1980, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. (hiánytalan). Kiadói karton mappában.
20107.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. (hiánytalan). Kiadói karton mappán néhány apró folttal.
20108.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Makovecz Imre: Napló. Naplómásolatok, népművészeti minták, jel-és szerkezetelemzései, meditációs eszközök épület- és tárgyfotók. Makovecz Imre (1935-2011) Kossuth- és Ybl Miklós-díjas építész által DEDIKÁLT! Dombóvár, 1978, Dombóvár Városi Művelődési Központ, 40 p. Kiadói kartonált papírkötés. borítón foltokkal
20109.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Székely szőnyegek. Szerk.: Viski Károly. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tizenhat színes képpel. Papírkötésben, egy lap szélén apró sérüléssel és hátoldalán szöveget nem érintő firkával, máskülönben jó állapotban.
20110.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
A Művészet Kiskönyvtára 13 kötete: Székely, Koszta, Matisse, Ék Sándor, Czóbel, Chardin, Luchian, Holló László, Vaszary, Rudnay, Fényes, Toulouse-Lautrec. Bp., 1959-1965.,Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kopott borítóval, egy köteten szakadással.
20111.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Shakespeare-Gallerie. Berlin, é.n. (cca 1880-1900), G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 14 (fotogravűrök) t. (Hiányos). Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, sérült, viseltes állapotban.
20112.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft