Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999-2001, Enciklopédia. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a I. kötetben néhány lap 180 fokban fordítva (fejjel lefelé) bekötve, amely kijár, I. kötet védőborítóján kisebb szakadásokkal, de alapvetően szép állapotban. Gyűjtői ritkaság!
Győrffy Sándor festőművész és grafikus 3 db életművét bemutató kötete: Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk.): A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020. Kiadói kartonált papírkötés. + Győrffy Sándor (szerk....
Művészeti katalógus és könyv, össz. 3 db: Gyűjtőszenvedély. Válogatás Csorba Zoltán gyűjteményéből. Artézi Galéria. H.n., é.n., k.n. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Aknay János, Balogh László, Burai István, Deim Pál, efZámbó István, , Konok Tamás, Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Ágoston Béla: Bory Jenő és a székesfehérvári Bor...
Barcsay, Jenő: Anatomie für Künstler. Wiesbaden,1980, Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és papír védőborítóban.
Székely szőnyegek. Szerk.: Viski Károly. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tizenhat színes képpel. Papírkötésben, egy lap szélén apró sérüléssel és hátoldalán szöveget nem érintő firkával, máskülönben jó állapotban.