Kreisel, Heinrich: Die Kunst des deutschen Möbels. Zweiter Band. Spätbarock und Rokoko. München, 1970, C.H. Beck. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
10 db dedikált könyv - Csiki László: Idegen tollaim, Nikolits Árpád: igazolások a mennybemenetelhez, Váróné Tomori Viola: Kukkó, Ködöböcz Gábor: Hagyomány és újítás Kányádi Sándor költészetében, stb.
Építőipari és statikai vázlatok Machó: Kőműves-munka című előadásához. (Az ,,Építőmesterség" XX. számú vázlatfüzete.) [1939 körül] [Budapest, 1939 körül]. Építőmesteri kézirat másolata. 9 levél. Machó József budapesti építőmesteri szakpedagógus 1909-től az 1940-es évekig tartott szaktanfolyamokat építőmesterek, kőművesek és ácsok számára. Kőművestanfolyami szakkiadványunk mozgatható részeket is ta...
Vegyes művészeti folyóirat tétel, 15 db. Közte: 1930 Magyar Művészet 1930. 6. sz.; 1943 Szépművészet 1943. IV. évf. 7-11. sz.; 1964 Művészet. V. évf. 6. sz.; Művelődés 1977. jan.; 1971-1973 The Metropolitan Museum of Art Bulletin oct-nov. 1971., Winter 1972-1973., 1940 Az Iparművész egy száma. Művészettörténeti Értesítő 1954 1-2. sz.;Grafikai Szemle 1903. május, 1964 Kisgrafikai Értesítő 1964 augu...
Nagy Zoltán: Jeles céhtárgyak és mesterművek. Kézművesség a nyugat-dunántúli régióban. Szombathely, 2008, Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Olvasatlan, szép állapotban. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Összegyűjtött írások, Gulácsy-képekkel. A kötet szövegét és képanyagát válogatta, szerk. és az előszót írta: Szabadi Judit. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Mednyánszky László (1852-1919). Kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában 2003. október 14. - 2004. február 8. Szerk.: Markója Csilla. A Magyar Nemzeti Galéria kiadványai 2003/4. Bp., 2003, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria Gazdag képanyaggal, Mednyánszky László munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Die altpersischen Teppiche (Eine Studie über ihre Schönheitswerte). Szerk.: Carl Hopf. F. Bruckmann A.G.: München, 1913. Kiadói papírkötésben. Kissé szakadt állapotban, gerincén sérült.