Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 512

20127.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Orientteppiche... Das Lexikon. Szerk.: Kurt Zipper. Klinkhardt & Biermann: Braunschweig, 1970. Kiadói vászonkötésben, papírborítással. Jó állapotú, a borítás sérült.
20128.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ardai Ildikó: Szőnyegek. DEDIKÁLT! Vác, 1999. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20129.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Kleinasiatische Stickereien. Szerk.: Dr. Bernhard Dietrich. Buchhandlung für Kunsthandwerk: Plauen, 1911. Kiadói vászonkötésben, gerincén bőrkötés. Jó állapotban, kissé kopott.
20130.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
A kínai képzőművészeti kiállítás katalógusa. Budapest, Nemzeti Szalon, 1990. Magyar Országos Képzőművészeti Tanács Kiadása. Kiadói papírkötés, ceruzás megjegyzésekkel, foltos borító.
20131.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
A perzsaszőnyeg házi készítése. Szerk.: Dóczi Pál. Manus Rt.: Budapest, 1930. Kiadói papírkötésben. Kissé szakadt állapotban, gerincén sérült.
20132.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Régi kisázsiai szőnyegek kiállítása (Leíró lajstrom). Szerk.: Dr. Layer Károly. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1935. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé szakadt.
20133.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gebrauchsgraphik. International advertising art. 7. évf 1940, Heft 12. (Dezember).63p + számtalan egészoldalas reklám és művészi grafika Címlap foltos.
20134.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hunter Davies (Szerk.) John Lennon levelei és feljegyzései Partvonal Könyvkiadó, 2018. Bontatlan.
20135.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Malevics, Kazimir: A tárgynélküli világ. A sorozatszerkesztő és Stephan V. Wiese előszavával. Körner Éva utószavával. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
20136.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Szunyoghy András: Ceruzarajz. Minden, amit a ceruzarajzról tudni kell. Bp., 2019, MMA. 126 p. Kiadói papírkötés, borítón egészen apró kopásnyomokkal.
20137.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
N. Pénzes Éva, Pogány Ö. Gábor: Mattioni Eszter kiállítása. Budapest 1977, április-június, Magyar Nemzeti Galéria. Mattioni Eszter (1902-1993) által ALÁÍRT példány! Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
20138.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft