Régi perzsa és anatóliai szőnyegek (Old Persian and Anatolian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1979. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, gerince kissé kopott.
Régi keleti imaszőnyegek (Altorientalische Gebetsteppiche). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1979. Kiadói félvászonkötésben. Jó állapotú. Benne meghívó szőnyegkiállításra.
Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 2004, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 2006, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., javított, átdo...
Régi keleti hímzések Ródosztól Bokharáig (Old oriental embroideries from the Rhodos to Bokhara). Szerk.: Gombos Károly. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1981. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
Le role de l'École de Paris dans la peinture hongroise. Szerk.: Emese Csaba. Dijon, 1986. Kiállítási katalógus francia nyelven. 56p. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé kopott.
Vorderasiatische Knüpfteppiche aus älterer Zeit. Szerk.: W. Bode & E. Kühnel. Klinkhardt & Biermann: Leipzig, 1922. Kiadói kartonkötésben. Jó állapotú, gerince kissé sérült.