Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 512

20. századi magyar művészet Dévényi Iván gyűjteményéből. Szerk.: Csaplár Ferenc. Kassák Múzeum: Budapest, 1993. 22p. Fekete-fehér képekkel, többek közt Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Csontváry-Kosztka Tivadar, Czóbel Béla, Gulácsy Lajos, Kassák Lajos, Kondor Béla, Korniss Dezső műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
20151.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Régi perzsa és anatóliai szőnyegek (Old Persian and Anatolian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1979. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, gerince kissé kopott.
20152.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Régi keleti imaszőnyegek (Altorientalische Gebetsteppiche). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1979. Kiadói félvászonkötésben. Jó állapotú. Benne meghívó szőnyegkiállításra.
20153.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kötelék. Szerk.: Németh Géza. Kiállítási katalógus, benne több festő-, szobrász-, grafikus-, és fotóművész műveivel. Menora Saag Centrum Artis, Ipolyság. 2022. 34p. Kiadói kartonált papírkötésben.
20154.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 2004, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 2006, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., javított, átdolgozott kiadás Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány
20155.

Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 2004, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 2006, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. 2., javított, átdo...

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Régi keleti hímzések Ródosztól Bokharáig (Old oriental embroideries from the Rhodos to Bokhara). Szerk.: Gombos Károly. Iparművészeti Múzeum: Budapest, 1981. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20156.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
20157.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Ősz Ilona: Európa elrablása (Kidnapping Europe). Vasarely Múzeum: Budapest, 2005. Kiállítási katalógus, gazdagon illusztrálva. 12p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
20158.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Turkish rugs. Szerk.: Ralph S. Yohe & H. McCoy Jones. Graphic Arts Press: Washington D.C., 1968. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20159.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Le role de l'École de Paris dans la peinture hongroise. Szerk.: Emese Csaba. Dijon, 1986. Kiállítási katalógus francia nyelven. 56p. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú, a gerince kissé kopott.
20160.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Vorderasiatische Knüpfteppiche aus älterer Zeit. Szerk.: W. Bode & E. Kühnel. Klinkhardt & Biermann: Leipzig, 1922. Kiadói kartonkötésben. Jó állapotú, gerince kissé sérült.
20161.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Régi kaukázusi szőnyegek. (Old Caucasian rugs). Szerk.: Gombos Károly. Damjanich János Múzeum: Szolnok, 1978. Kiadói papírkötésben. Jó állapotú.
20162.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft