Kopp Jenő: Magyar Biedermeier festészet. Officina Képeskönyvek. Bp, 1943, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, javított gerinccel
Betty Edwards: Jobb agyféltekés rajzolás. A kreativitás és a művészi magabiztosság fejlesztésének új útja. Bp., 2009, Bioenergetic. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Balogh Zolán - H. Szilasi Ágota: Művészek és mecénások Salgótarjánban. 1922-1946. Kiállítási katalógus. Salgótarján, 1989., Nógrádi Sándor Múzeum, 24 p. Fekete-fehér fotókkal, közte Bátki József, Bóna Kovács Károly és Fayl Frigyes műveivel illusztrált. Kiadói néhol szakadt papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Mayer László (szerk.): Grafikák a Pittmann-gyűjteményből. Magyar sokszorosított grafika 1960-1985. Szombathely, 2011, Line Design. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Jan Zachwatowicz: Architektura Polska Do Polowy XIX Wieku (Lengyel építészet a 19. század közepéig). Varsó, 1956, Budownictwo, kissé sérült, foltos egészvászon kötés, a papír védőborító darabjaival, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.