Christopher Rauch Várnagy Tibor Monika Wucher szerk: Második Kortárs Magyar Epigon Kiállítás ; Német Magyar 1-2. Két füzet, kiadói tékában. 21 cm x 15 cm
Nők a XX. században. Nemzetközi művészi fotókiállítás. "Les femmes au XX. sciéle." Exposition Internationale d'Art Photographique. Budapest 1963 Ernst Múzeum. Bp., 1963, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Nők Országos Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
1977 Günter Fruhtrunk. Bottrop, Moderne Galerie-ny., 12 p. Német nyelven. Papírkötés, kijáró lapokkal. Günter Fruhtrunk (1923-1982) német geometrikus absztrakt.
Gádor '66. Gádor István Kossuth díjas érdemes művész gyűjteményes kiállítása, Ernst Múzeum, 1966. A művész elmúlt években készült alkotásainak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Papírkötés.