Restany, Pierre: Hundertwasser. A művészet hatalma. A festő-király és az öt bőr. Köln, 2004, Taschen / Vince Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban, gazdag képanyaggal illusztrált.
Urbányi János: A reklám kézikönyve. Kereskedelmi Szakoktatás Könyvtára 5. Bp., (1930), Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete (Biró Miklós-ny.),184+(8) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
Dönczy Lukács Ödön: Orosházi fejek. Rajzolta és linóleumba metszette: Dönczy Lukács Ödön. Karikatúra album. Orosháza, 1936, Demartsik Ferenc, 1 sztl. lev. + 80 t. Haránt-alakú zsinórfűzött egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy foltos táblával.
A karikatúra fegyverével. [Bp., 1952.], Képzőművészeti Alap. 1 sztl. lev. 27 t. Korcsmáros Pál, Hegedüs István, Schwott Lajos, Zórád Ernő, Kallus László, Szegő Gizi, Toncz Tibor, Endrődi István, Várnai György, Szürszabó József, Réber László, Kaján Tibor és mások rajzaival. Kiadói papírmappa, a borítón szakadással, 34x24 cm
Mihaela Marin: A Journey into World of Gábor Tompa./O Calatorie in Lumea Lui Gábor Tompa. Album by/de Mihaela Marin. A művész, Tompa Gábor (1957-) nemzetközileg elismert erdélyi magyar színházi és film-rendező, színházigazgató, egyetemi tanár, költő, esszéíró által DEDIKÁLT példány! Bucuresti, 2017, Paideia. Angol és román nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.