Herend. Eine Manufaktur im 20. Jahrundert. Összeállította: Vadas József. A leírásokat készítette: Varga Vera. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly fotóival gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
Herend. Eine Manufaktur im 20. Jahrundert. Összeállította: Vadas József. A leírásokat készítette: Varga Vera. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly fotóival gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval, halványan foltos szennylappal.
Révész Emese (szerk.): 19. századi magyar mesterek másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Eredeti másolat. Kiállítás a Magyar Képzőművészeti Egyetem Barcsay Termében, 2004. szeptember 30-november 20. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Papírkötésben.
Dombrovszky László emlékkiállítása kiállítási katalógus. Bp., 2005. Budapest Galéria. Fotókkal és gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötésben.