Ian Mudie: Australian Landscapes in Colour. Adelaide, 1975, Rigby. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Gauguin peintures. Introduction de Jean Taralon. Párizs, 1949, Éditions du Chene. 5sztl. oldal + 13 t. színes ofszet reprodukció, 3 db (?) t. hiányzik. Kiadói kissé sérült és kissé foltos papírmappában.
Valonen, Niilo: A finnugor népek népművészete. Ford.: Lehtinen Ildikó. Helsinki-Bp., 1978, Otava-Corvina. Ortutay Gyula előszavával, Rácz István fotóival. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
Jan Tschichold - Neu chinesische Farben drucke aus der Zehnbambushalle. Der Holzschneider und Bilddrucker. Basel,én.,Holbein Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, sérült papír védőborítóban, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
Graphica Hungarica II. Mai magyar grafika. Szerk.: Szántó Tibor. Bp.,én.,Európa. Magyar, francia, angol, német és orosz nyelven. Ábrahám Rafael, Banga Ferenc, Deim Pál, Engel Tevan István, Maurer Dóra, Rékassy Csaba, és mások munkáival. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3520 példányban.