Nouveau Petit Larousse illustré. Dictionnaire Encyclopédique. Publié sous la direction de Claude Augé. Paris, 1927., Librairie Larousse. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói szecessziós, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban
Twan Gontscharow: Oblomow. Roman in vier Theilen. Erste ungekürt deutsche Ausgabe. Übersetzung von Clara Brauner. Wien, 1902, Wiener Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.