Licitálható
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
1 800 Ft
Apollodor's Mythologische Bibliothek. Aeschines des Sokratikers Gespräche, und Cebes des Thebaners Gemälde. Übersetzt von Christian Gottlob Moser. Stuttgart, 1828, J. B. Metzler'schen Buchhandlung. Német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, az elülső szennylap kijár.
1.000 Ft-ig | 100 Ft |
5.000 Ft-ig | 200 Ft |
10.000 Ft-ig | 500 Ft |
20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
1.000.000 Ft felett | 100.000 Ft |