Viktor Orbán is Winning. Not just every four year, but every day. How Hungary's leader is turning heads and moving hearts. 2023, Áron Arnold Hidvégi. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Anatole France: Le Crime de Sylvestre Bonnard, membre de l'Institut. Illustrations de Paul Destez. Paris, é.n. (cca 1910), Calmann-Lévy, 122+(6) p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban, ex libris-szel.
Müllers, Karl Otfried: Geschichte der Griechischen Litteratur bis auf das Zeitalter Alexanders. 2. Band. Stuttgart, 1882. 462p. Korabeli, sérült, aranyozott félbőr kötésben