Magyarországot illető Országos Kormánylap. VI. Évfolyam. - I. kötet. I-XIII. Darab. 1855 Január elejétől Junius végeig. Első rész. Hozzákötve: VI. Évfolyam. I. köt. XIV-XXVII. Darab. Jul. 25. - dec. 30. Első rész. Buda, 1856, A' császári királyi pesti egyetemi nyomdában, XIV+2+297+1+3-300-480 p. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés