Könyvek: Jog Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3252724
19409
479
Books: Law
cca 1800 Erdélyi eljárásjogi töredék címlapon Erdély rézmetszetű címerével 20 p. 37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3244313
19410
479
Books: Law
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3211281
19411
479
Books: Law
Dr. Horváth Sándor: A természetjog rendező szerepe. Bp., 1941, Jelenkor. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3224734
19412
479
Books: Law
Hármas mutató a magyar igazságügyi írott jog forrásairól. II. köt. A m. kir. igazságügyminiszter megbízásából kiadja az Igazságügyi Közlöny szerkesztősége. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1908, Grill Károly (Nap Ujságvállalat-ny.), 917+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik-kötés, helyenként kisebb sérülésekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3204824
19413
479
Books: Law
Projecta et elaborata excelsae regnicolaris deputationis in juridicis articulo 67. anni 1790. ordinatae. (II. 65 lev.) Posonii, 1826. Typis S. Lud. Weber. M. . Fűzve, papírgerinccel még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3204819
19414
479
Books: Law
Reflexiones circa articulos de coordinatione fororum judiciariorum per exmissam in sequelam art. 67: 1790. regnicolarem deputationem projectatos; cum subnexis ad fnem observationibus sub-deputationis regnicolaris juridicae. (2-r. 2 lev., 76 + 11 l.) Pestini, 1828. Typis Lud. Landerer de Füskút. M. Fűzve, borító nélkül még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3204874
19415
479
Books: Law
Opinio Excelsae Regnicolaris-Deputationis pro motivis suffulta, pertractandis in consequentiam Articuli 67: 1790/1 elaboratis Systematicis Operatis Articulo 8. 1827 exmissae, circa Objecta ad Deputationem Commercialem relata. Posonii [Pozsony], 1830, Typis S. L. Weber 168p.. Latin nyelven. Kereskedelmi jogalkotást előkészítő véleményező irat. Fűzve, borító nélkül. + hozzá egy hosonló témájú töredé... még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3204829
19416
479
Books: Law
Projectum articulorum de coordinatione fororum per regnicolarem juridicam deputationem articulo 67. 1791. ordinatam elaboratum. U. a. (II. 25 l.) Budae, 1829. Typis reg. scient. universit. . Fűzve, papírgerinccel még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3204715
19417
479
Books: Law
Igazságügyi törvények tára. III-IX. évfolyam. 1920-1928. Kiadja a magyar, kir. igazságügyminisztérium. Bp., 1929. Félvászon kötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3204585
19418
479
900
Books: Law
Igazságügyi Közlöny. XVI. évfolyam, 1907. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1907, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3204564
19419
479
Books: Law
Igazságügyi törvények tára. Az Igazságügyi törvények melléklapja. Bp., 1930. Váci kir. orsz. Fegyintézet XIII. évf. 1930. Korabeli félvászon kötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
2940570
19420
479
Books: Law
2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft