Az 1861-ki Magyar Országgyűlés két fölirata. Függelékül: Jelentése a nemzetiségi kérdés tárgyában kiküldött bizottmánynak. Pest, 1865. Lampel 1 lev+ 66 l. Modern műbőr kötésben
Nyeviczkey Antal: A budapesti királyi itélőtábla története. 1861. évi május 1-től. ? 1881. évi május 4-ig. Különlenyomat az "Ügyvédek Lapjá"-ból. Bp., 1891., Márkus Samu-ny., XVIII., 3-177+3 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, aláhúzásokkal, a címlap hátoldalán ceruzás bejegyzésekkel.
Neo asserti juris reipublicae in bona ecclesiasticorum disquisitio. Pestini, 1792, Typis Francisci Patzko, 209+17 p. Latin nyelven. Papírkötésben, szakadt, foltos borítóval, a címlap felső sarkán kis sérüléssel, a lapok felső sarkán szamárfülekkel, foltos lapokkal.
Dohányeladási szabályok. A dohánygyártmányok eladására vonatkozó törvények, szabályok és rendeletek gyűjteménye. Összeáll.: Farkas István. Bp., 1939, Stephaeneum, 435 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.