Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 48

Csemer-Korpádi-Patyi: Cigány ételeskönyv. H.n., 1999. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20360.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. H.n., Novorg. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20361.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1909.,Athenaeum, XVI+2+484+4 p. Kilencedik javított és legujabb ételreceptekkel bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
20362.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1937 Kertészet, A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" Hivatalos Közlönye XI. évfolyam könyvbe kötve. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20363.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
A Gerbeaud / The Gerbeaud 150. Szerk.: Niszkács Anna. Bp., 2008, Gerbeaud Gasztronómia Kft. Fotókkal illusztrált kötet, magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
20364.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Mauer János: A szőlő helyes ültetése. Kecskemét, Szerző. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20365.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Simai Kristóf szakácskönyve. Némely étkek készítési módja. 2011, Alinea. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20366.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bächer Iván: 150 év. Megannyi budapesti íz. Bp., Fővárosi Gázművek Zrt. Kiadói kartonált mappa, jó állapotban.
20367.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Rusznyák István: Reformtáplálkozás. Útbaigazításokkal és ételreceptekkel vese-, gyomor-, anyagcsere-, stb. betegek diétás ellátására. A konyhatechnikai és receptrész Dr. Rusznyák Istvánné és Szántó Ernőné munkája. Bp., 1947., (Szeged, Szeged Városi Nyomda), 175 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.
20368.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Dr. Lahmann, [Heinrich]: Hogyan táplálkozzunk? Ford.: Ember János és Müller Antal. Az egyik fordító és kiadó, Ember János által ALÁÍRT példány. Bp., 1901.,Ember János, 154+6 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, a címlapon kis lyukkal.
20369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nagy szakácskönyv tétel benne két régi : Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet: A jó házi konyha. Így kell főzni!! Bp., é.n., Singer és Wolfner. Sérült, megviselt állapotban, Villamos sütés-főzés szakácskönyve + 13 db egyéb szakácskönyv
20370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
David Molyneux-Berry: Sotheby's Weinführer. Die Klassischen Weine der Welt und ihre Eiketten. Bindlach, 1995, Gondrom. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, karcos kiadói papír védőborítóban.
20371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft